Facebook

rychlý kontakt: tel.: +420 566 520 350

Dokonalé technologie, ekologie, životnost, emoce
Český výrobek Definitivní řešení

OKNA A DVEŘE

Okna a dveře vyrábíme více jak 15 let. Naše zkušenosti se odráží v každé zakázce. Dodáme i vám okna a dveře na míru podle vašich představ.

Rádi vám pomůžeme s výběrem dřevěných či dřevohliníkových oken a dveří.
PROHLÉDNĚTE SI NAŠI NABÍDKU


DŘEVĚNÁ OKNA

tradice a kvalita
 
  DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA

investice, která se vyplatí
 
EURODECK, s.r.o. - výrobce dřevěných oken   EURODECK, s.r.o. - výrobce dřevohliníkových oken

DŘEVĚNÉ VSTUPNÍ DVEŘE

skvělá izolace a přírodní vzhled
 
  DŘEVOHLINÍKOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE

zaleží jen na vás, jaké budou
 
EURODECK, s.r.o. - výrobce dřevěných vstupních dveří   EURODECK, s.r.o. - výrobce dřevohliníkových vstupních dveří

 

CHCETE VÍCE INFORMACÍ NEBO SI NECHAT NEZÁVAZNĚ SPOČÍTAT CENU?

Napište si o nabídku ZDARMA - využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem.

 

Dřevěná okna

Dřevěná okna jsou nejdéle používaným druhem otvorových výplní. Dřevo je tradičním materiálem k výrobě oken. A proč je dřevo k výrobě oken tak oblíbené dodnes? Důvod je prostý – dřevěná okna jsou jednoduše krásná. Přirozená kresba dřeva je nenapodobitelná a v tomto ohledu se nikdy plastová okna nemohou vyrovnat oknům dřevěným.

Péče o dřevěná okna je sice trochu náročnější, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. Mnoho lidí si pod pojmem dřevěná okna představí netěsnící a profukující okna, ale to už o dnešních dřevěných oknech neplatí. K výrobě dřevěných oken používáme prvotřídní materiály – jako je smrkové, dubové nebo modřínové dřevo. Stále oblíbenější jsou i exotická dřeva, my nabízíme krásné dřevo meranti. Jeho textura je podobná dubu, ale jedná se o dřevo polotvrdé a cenově dostupnější než dubové dřevo. Obecně platí pravidlo, že čím tvrdší dřevo zvolíte, tím delší je jeho životnost. Aby bylo využito těch nejlepší vlastností dřeva, je důležitá jeho konstrukce. Profil okna je tvořen z hranolů ze středových lamel, které jsou k sobě vzájemně slepeny. Tím jsou dřevěná okna vysoce odolná proti působení vody a vnějším teplotám.

Dřevohliníková okna

Dřevohlíníková okna jsou kombinací dvou materiálů - dřeva a hliníku. Bezúdržbový hliník z venkovní strany a krásné přírodní dřevo ze strany vnitřní. Je tedy maximálně využito nejlepších vlastností obou materiálů. 

Hliníkové opláštění chrání okna před proměnlivými povětrnostními podmínkami a zaručuje tak jejich dlouhou životnost. Barevná varianta opláštění závisí jen na Vás - okna mohou být třeba v barvě fasády . Dřevo v interiéru navozuje příjemnou atmosféru a zdůrazňuje krásu každé místnosti.

Dřevohliníková okna mají výborné tepelně izolační vlastnosti, každého potěší kvalitní protihluková a protisluneční ochrana, v neposlední řadě se snadno se udržují a navíc vynikají moderním a nadčasových vzhledem. 

Dřevěné vstupní dveře

Dřevěné vstupní dveře jsou důležitým prvkem každého domu. Dřevěné dveře jsou stejně jako dřevěná okna krásné. Textura dřeva zaujme nejednoho návštěvníka či kolemjdoucího. Styl dveří záleží čistě na Vás. Je jen na Vás, jakou vyberete texturu, dřevinu či následnou povrchovou úpravu. Je to léty prověřená klasika, která se stále těší velké oblibě. Dřevěné vstupní dveře účinně zabrání úniku tepla z interiéru a ochrání jej před prachem, hlukem a vlhkostí zvenčí. 

Dřevohliníkové vstupní dveře 

Kvalita a stabilita, tak by se daly jednoduše popsat dřevohliníkové vstupní dveře. Investice do dřevohliníkových dveří se určitě vyplatí. Především proto, že životnost je téměř neomezená, tudíž nám na celý život stačí pouze jedny dveře. Navíc barevným variantám se meze nekladou, vše je limitováno jen Vaší fantazií.

Nové modely vstupních dveří ve fotogalerii!

Vložili jsme nové modely vchodových dveří! Inspirujte se.

Prohlédněte si náš PRODUKTOVÝ KATALOG.

EURODECK - nový katalog

Inovovali jsme vzorky profilů dřevěných oken!

EURODECK - profil dřevěných oken    EURODECK - profil dřevěných oken      EURODECK - profil dřevěných oken

KASTLOVÁ OKNA EURODECK NA BYTOVÉM DOMĚ V PRAZE

EURODECK - kastlová okna

SLAVÍME 15 LET OD ZALOŽENÍ FIRMY!

Okna a dveře na facebooku

Eurodeck najdete již také na facebooku, přijďte se podívat.

 

Úspěšně jsme provedli zkoušky profilu DŘEVĚNÉ OKNO IV92 ve Státní zkušebně stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně. 

Veškeré naše výrobky máme registrované v programu MŽP - NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

EURODECK, s.r.o.
Závist 21 - Lavičky
Velké Meziříčí 594 01
  Telefon: 566 520 350
Fax: 566 520 556
E-mail:
info@eurodeck.cz