Facebook

rychlý kontakt: tel.: +420 566 520 350

Dokonalé technologie, ekologie, životnost, emoce
Český výrobek Definitivní řešení

Okenní kování

EURODECK - logo MACO

V základní výbavě jsou eurookna Eurodeck opatřena otevíravým a sklopným kováním. To umožňuje otevírání křídla okolo pravé či levé osy a vyklápění cca do 20 stupňů. Otevírání a sklápění se provádí jednou čtyřpolohovou nebo třípolohovou klikou. Náročný design s rovnoměrným povrchem ve stříbrné barvě s podélným drážkováním po celé délce kování působí elegantním, štíhlým dojmem. 

Dodáváme kvalitní okenní kování MACO od rakouské firmy Mayer & Co Beschläge, GmbH. V současnosti jsou naše okna osazena nejnovějším typem celoobvodového kování Multi-matic Standard (klasická dřevěná okna) a Multi-matic Premium (atypická okna a dřevohliníková okna), které zaručuje bezpečné uzavření okna po celém jeho obvodu. Obvodové kování je seřizovatelné na přítlak křídla k rámu, horní a spodní závěsy jsou seřizovatelné v několika směrech.

Obsluha kování je velmi jednoduchá a bezproblémová, lehce se ovládá pomocí jedné kličky, okna se dají otevřít do více poloh. Standartně jsou okna vybavena mikroventilací, čímž přispívají k dobrému větrání a zároveň šetří náklady na energie.

Sklopná poloha okna - pro permanentní větrání, s minimálním rozdílem mezi venkovní a vnitřní teplotou                                                                                              EURODECK - kování pro sklopnou polohu okna

 

 

 

 

 

 

Mikroventilace - vhodné řešení pro měsíce, kdy venkovní teplota neklesne pod 0oC. Průvan nebo vítr nezmění polohu větrání.

EURODECK - kování pro mikroventilaci

 

 

DVEŘNÍ KOVÁNÍ

Ke dveřím dodáváme standardně speciální dveřní zámek MACO Z-TF, klíčem ovládaný zámek s automatickou aretací v rámu pomocí tří střelek, uzamykaný s 3 IS čepy a závorou. 

Lze jej na přání doplnit o elektrické ovládání. 

Dveře jsou opatřeny třemi nastavitelnými frézovacími panty Easy 3D - nastavitelné jedním imbusovým klíčem s bezúdržbovým provozem.

EURODECK - panty Easy 3D

foto: Tor Cheb

 

 

Volitelná výbava:

- bezpečnostní I.S. body – zvýšená bezpečnost a ochrana před vypáčením křídla - více informací ZDE

- skryté okenní kování 

- dětské pojistky, protiprůvanové pojistky, polohovače křídel atd.

- elektronická bezpečnostní čidla

- speciální povrchová úprava do náročného prostředí

- u dveří - bezpečnostní 5ti bodový zámek – zvýšená bezpečnost dveří


Schéma okenního kování:

EURODECK - schéma okenního kování

 

Hlavní díl kování s pojistkou a převodovkou - zajišťuje dlouhodobou funkci okenního kování

- polohovací pojistka - zabraňuje chybné manipulaci s okenním křídlem, přizvedne křídlo bez vynaložení velké síly do správné polohy 

 

 

 

 

 

EURODECK, s.r.o.
Závist 21 - Lavičky
Velké Meziříčí 594 01
  Telefon: 566 520 350
Fax: 566 520 556
E-mail:
info@eurodeck.cz